شماره های تماس با طراحی سایت مشهد
پست الکترونیک طراحی سایت مشهد

تاثیر یک طراحی سایت خوب به صورت ناخودآگاه بر روی مخاطب

طراحی وبسایت تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطبان و بازدیدکنندگان وبسایت شما دارد. هنگامی که افراد برای اولین بار به وبسایت شما مراجعه میکنند همه قسمتها را بررسی میکنند. در نتیجه تصمیم خواهند گرفت که در وبسایت بمانند و مطالب را دنبال کنند و یا به وبسایت دیگری مراجعه کنند.هدف از طراحی وبسایت شما باید جذب بازدیدکنندگان باشد و باعث شوند که بازدیدکنندگان تمایل به دانستن در رابطه با کسب و کار شما را بدست آورند.

 

هنگامی که شخصی از وبسایت شما بازدید میکند ، مطالب و محتوا و هر آنچه که مربوط به کسب و کار شماست را بررسی میکند و این ضمیر ناخودآگاه اوست که او را در این زمینه هدایت میکند که در جستجوی چه چیزی باشد.افراد از همه ویژگی های بصری در وبسایت شما تاثیر میگیرند . پس بهتر از ویژگی هایی استفاده کنید که باعث ایجاد احساس خوبی در آنان گردد.یکی از پارامترهایی که دراین مورد اهمیت دارد ساده و منظم بودن بلاگشماست.همچنین اگر میخواهید وبسایت شما تاثیر بیشتری نسبت به دیگر وبسایتها بر روی مخاطبان داشته باشد میتوانید از رنگها و ترکیبهای خاص و منحصر بفرد استفاده کنید.

محتوا در وبسایت شما یکی از عناصر طراحی وب است که میتواند روی مخاطبان شما تاثیر گذارد. آنچه که افراد میخوانند باعث تاثیر بر روی احساسات و ضمیر ناخودآگاه آنان میشود.مطلب شما باید احساس مثبت و خوب را به دیگران منتقل کند و همچنین استفاده از کلمات ساده و لحن غیر رسمی باعث جذب بازدیدکنندگان نیز میشود.

حتی ابزارهای ساده ای مانند فضای سفید و … نیز بر ناخودآگاه مخاطبان شما تاثیر میگذارد.اگر همه چیز در وبسایت به درستی و با نظم در جای خود قرار داشته باشد ، در این زمان است که استفاده از فضای سفید در متون باعث ایجاد تاثیر بر روی مخاطبان میشود.طراحی وبسایت کار بسیار پیچیده ای نیست.با درنظر گرفتن همین نکات ریز و کوچک میتوانید به موفقیت در کسب و کارتان دست یابید.

منبع